Czy to oznacza, że tabletki zostały źle dobrane?

Witam. Dostałam beto 50 zk na skurcze dodatkowe serca(mocne szarpnięcia, podchodzące po gardło, w nocy raczej jakby w żołądek) Echo i wyniki w porządku. Przez dwa tygodnie brałam połowę tabletki było spokojnie. Po dwóch tygodniach skurcze znowu wróciły. Zaczęłam brać całą tabletkę. Było ok przez dwa tygodnie. Teraz skurcze męczą mnie od razu jak usiądę na chwilę. Złe tabletki? Stres jednak wygrywa z tabletkami? Męczą mnie te skurcze tak bardzo, że mam wrażenie że przez nie jestem zmęczona.

Witam, proszę skonsultować się ze swoim lekarzem jeśli chodzi o stosowanie leku. Dopasowanie odpowiedniego leczenia jest ważne i wymaga obserwacji i współpracy z lekarzem. Leki, sposób leczenia dobiera się indywidualnie, ponieważ różnimy się między sobą pod wieloma względami. Trzeba brać pod uwagę między innymi takie czynniki jak współistniejące choroby, tryb życia lub subiektywne odczucie stresu które również może mieć wpływ na ciśnienie.

Pozdrawiam

Dorota Nowacka