Czy to powtórne zrobienie zdjęcia rtg tego samego dnia może być w jakiś sposób szkodliwe dla zdrowia?

Dzień dobry (Uzupełnienie wcześniejszego pytania) Zostałam skierowana na zdjęcie rtg zębów górnych i dolnych, ale zostało wykonane niezbyt precyzyjnie i tego samego dnia musiałam je powtórzyć: rtg pojedynczych, przednich zębów. Czy to powtórne zrobienie zdjęcia rtg tego samego dnia może być w jakiś sposób szkodliwe dla zdrowia? W jaki sposób mogło zaszkodzić/ skutki uboczne, jak mogę to sprawdzić czy zaszkodziło w jakiś sposób, to prześwietlenie było w 2013 roku? Dziękuję

Pozdrawiamy,
stankowscybialach.pl
badzbystry.pl