Czy to pzepuklina pępkowa?

Witam,mam 39 lat,podejrzewam u siebie przepukline pepkową,pepek stał się wypukły,a był ładny "dołek".Byłem u lekarza rodzinnego,ale powiedział-cytuję "taka uroda pępka"...no tak,ale przecież byl inny.co robić jesli lekarz rodzinny postawił taką diagnozę ?Dodam,że sporo trenuje na siłowni,bólu nie odczuwam żadnego,zadnego dyskomfortu poza wizualnym...oraz to,że przy wydęciu brzucha się wypukłośc powiększa,własnie dlatego podejrzewam przepukline pępkową.Nigdy nie bolało i nie boli...co robić ?

Lek. Tomasz Budlewski

Zgłosić się do chirurga ogólnego w celu Ew kwalifikacji do zabiegu