Czy to somatyczne objawy nerwicy?

Od 2 miesiecy borykam sie z fascykulacjami czasem mi cos puka a czasem jest to uczucie drzenia albo przemieszczania sie. Mialam wykonane EMG ENG i wszystkie badania jak i badanie neurologiczne ok. CK,elektrolity ok. Zaczelo sie od czytania o chorobi SLA i od tego czasu mam te dolegliwosci dodam ze pobolewaja mnie miesnie.Wystepuja na lydkach udach czasem przedramieniu zdazyly sie na dloni. neurolog stwierdzil ze to objawy somatyczne nerwicy jest to ozliwe ze sobie je wmowilam?jak z tego wyjsc?

Witam Panią
Aby ustalić przyczyny fascykulacji należy zrobić badania,
które określą obecność witamin i minerałów w organizmie.
Warto też skonsultować problem z neurologiem,
który pokieruje dalszą ścieżką diagnostyczną
i ewentualnie zastosuje odpowiednie leczenie.
Jeżeli natomiast to, co Pani nazywa fascykulacjami uaktywniło się
od czasu czytania o chorobie SLA, to należy omówić problem
z psychoterapeutą, gdyż faktyczne mogą to być somatyczne
objawy nerwicy.
Przede wszystkim ważne jest właściwe zdiagnozowanie problemu.
i wyleczenie zaburzeń nerwicowych.
Żeby Pani pomóc, trzeba poznać dokładnie naturę Pana problemu,
dotrzeć do źródła Pani zaburzeń nerwicowych i ich konsekwencji
i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Dlatego zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Dzień dobry. Nie tyle je Pani wmówiła sobie, co wytworzyły się wentylując lęk. W takim przypadku właściwym jest podjęcie psychoterapii. Istnieją skuteczne techniki panowania nad lękiem, które pozwolą Pani na powrót do równowagi. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/