Czy to spowodowane guzem przysadki mózgowej?

Witam, po dzisiejszej wizycie u lekarza dostałam skierowanie do endokrynologa z podejrzeniem subklinicznej niedoczynnosci tarczycy. Co to jest, jakie daje objawy? Wyczytałam, że może być to spowodowane guzem przysadki mózgowej. Jestem senna, spóźnia mi się miesiączka, miewam bóle głowy, mam uczucie ciężkiego czoła, czasami mam bóle za uszami i bóle nosa, jestem zmęczona a do tego dochodzi jeszcze nerwica i problemy z zatokami. Co mam dalej zrobić? Jestem załamana.

Witam,
pisze Pani " do tego dochodzi nerwica"
To błąd - jeżeli faktycznie zdiagnozowano u Pani nerwicę lękową to mogą to być objawy tejże.
Jeżeli jak przypuszczam badania endokrynologiczne nic nie wykażą to powinna Pani niezwłocznie odwiedzić psychoterapeutę.
Pozdrawiam