Bóle w miejscu przysadki mózgowej

Witam serdecznie .Moje pytanie dotyczy przysadki mózgowej.Często czyję ból w miejscu w którym znajduje sie przysadka mózgowa , szczególnie po przebudzeniu. Toważyszy temu nieprzyjemny san emocjonalny(niezadowolenie).Czy powinieniem zrobić badania? Jezeli tak to jakie?Pozrdawiam

Magdalena Mroczek

Najlepiej zgłosić się do lekarza rodzinnego, który oceni stan i ewentualnie pokieruje do specjalisty. Na TK trzeba mieć zawsze skierowanie od lekarza.