Czy to zewnętrzny żylak odbytnicy?

Witam, Podejrzewam że mam zewnętrznego żylaka Odbytnicy, starsznie boli przy siadaniu i dotykaniu. Kupiłem PROCTO-GLYVENOL oraz tabletki do ustne. Nie wiem czy objawy znikną i czy napewno jest to żylak odbytnicy. Zrobiłem zdjęcie i jak co moge wysłać dla pewność.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu bedzie można coś więcej powiedziecc