Czy trądzik, wypadanie włosów oraz łamliwość paznokci mogą być spowodowane odstawieniem antykoncepcji?

Witam,rok temu odstawiłam antykoncepcje i od tamtej pory zmagam sie z poblemami typu tradzik,tlusta cera,wypadajace włosy oraz lamiace sie paznokcie. Najgorzej wygladaja moje piersi,fakt,ze nigdy nie byly dużego rozmiaru,to przez ten rok tak jakby wchłonely sie,nie ma ich i moje pytanie brzmi czy faktycznie może tak być po odstawieniu antykoncepcji? Czy moze to inny powód...

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa po badaniu będzie mozna zalecic dalsze postępowanie.