Czy uczucie kłucia w nerce jest niepokojące u osoby po zabiegu PNCL?

Jestem po zabiegu PNCL( kamień nerkowy) Wciąż czuję pokłuwanie w nerce, mam temperaturę 37, 5, w nocy oblewają mnie poty i mam dreszcze, które nie pojawiają się w ciągu dnia. Zażywam Cipronex 500.Lekarz , który wypisał mnie ze szpitala nie uważa tych objawów za niebezpieczne.A ja się denerwuję, bo po 3 tygodniach od zabiegu nie widzę zdecydowanej poprawy. No poprawa może jest, bo nie mam krwiomoczu. Czy ze mną jest dobrze czy źle?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli objawy nadal są to konieczna ponowna wizytami urologabi lub nefrologa