Czy uczucie pełności w głowie wynika z nerwicy?

Witam. W marcu mina 2 lata jak lecze zdiagnozowana przez psychiatre nerwice natrectw. Mam pytanie co to jest gdy odczuwam co jakis czas uczucie pelnej glowy takiego jakby cisnienia ktore nie ma ujscia ?? Z rana jest najgorzej jest to tak silne ze nie jestem w stanie sie skoncentrowac jakbym mial zemdlec tak jakos niedobrze mi sie robi gdy to sie nasila. Czy to ma jakis zwiazek z nerwica ?? Jak tego sie pozbyc ?? I czy od tego mozna zemdlec ??

Podobny objaw może być objawem nerwicowym. Na wszelki wypadek warto jednak skonsultować to z prowadzącym lekarzem psychiatrą. Po badaniu i znając historie choroby oraz objawów, wskaże dalsze działania ( w tym najprawdopodobniej psychoterapię).

Dzień Dobry Panu,

Jest to jeden z symptomów pochodzenia nerwicowego.
Zalecałabym, żeby skonsultował Pan z lekarzem prowadzącym, opisany przez Pana objaw.

Z przesłaniem dla Pana tylko dobrego nastroju,
irena.mielnik.madej@gmail.com