Czy Urovaxom może spowodować wygniecie baterii E.coli w układzie pokarmowym?

Czy Urovaxom może spowodować wygnięcie batkeri E.coli w układzie pokarmowym? Po ok. 40 dniach stosowania pacjentka zaczęła mieć problemy gastryczne - biegunki. Wypróżnienie jest bardzo gwałtowne (ma problem by dobiec do toalety i to jest największy problem!) i jelita są zgazowane. Posiew kału "Z badanego mateeriału wyhodowano gramdodatnią florę fizjologiczną jelita grubego. Nie wyhodowano flory fizjologicznej gramujemnej (Escherichia coli)." Jakie badania należałoby jeszcze wykonać?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza diagnostyka proszę koniecznie udac się do lekarza prowadzącego powyzsze leczenie . Sadze ze wskazana jest wizyta także u internisty Ew gastroenterologa