Czy usunięcie defektu zrośnięcia 2 i 3 palca u stóp jest możliwe w wieku 27 lat?

Czy usunięcie defektu zrośnięcia 2 i 3 palca u stóp jest możliwe w wieku 27 lat ? Do jakiego lekarza udać się w pierwszej kolejności, jakie badania wykonać. Czy wszystko bez problemu zapewni NFZ ?

Witam. W Pani wieku takie zabiegi także można wykonać - najlepiej zrobi to chirurgia plastyczna - tylko jedna wątpliwość - czy gra warta jest tych cierpień? Wada zapewne jest niezauważalna dla postronnych, a jedyny feler, to to iż nie zostanie Pani mistrzynią w pływaniu - palcozrost będzie traktowany jako doping. Gorąco odradzam rozdzielanie.