Czy uzyskam.jakies efekty na siłowni stosując Pregabalinę i Solian?

Witam biorę solian 200mg, pregabaline I mam pytanie czy jak będę chodził na siłownię to będę miał efekty?

Lek. Tomasz Budlewski

a czy stosuje Pan jakieś odżywki na siłowni? konieczna konsultacja z lekarzem prowadzącym leczenie aby ew zobaczyć czy dany suplement diety można stosować przy stosowanych lekach.