Czy w ciąży można chodzić do kina?

Dzień dobry, Czy w piątym miesiącu ciąży można pójść do kina? Czy hałasy i wibracje mają jakoś wpływ na dziecko? Mam jeszcze jedno pytanie, czy w moim stanie wyjazd nad morze (ok. 5 godzin) może być jakimś zagrożeniem dla ciąży? Z góry dziękuję za odpowiedź

1) Można,

2) Ciąża jest zawsze czynnikiem ryzyka nadkrzepliwości krwi, a więc powikłań zakrzepowo- zatorowych. Należy pamiętać o częstszych postojach w celu zmiany pozycji ciała, bądź łagodnych ćwiczeń fizycznych. Najlepiej spytać ginekologa, który prowadzi ciążę i zna Pani wywiad chorobowy.