Czy w ciąży wysokiego ryzyka orgazm jest zabroniony?

Witam, mam takie pytanie.. Trzy razy poroniłam, akutualnie jestem w czwartej ciąży (około 5/6 tydzień) i dzisiaj rano miałam orgazm i stad moje pytanie bo wiem ze w ciąży wysokiego ryzyka orgazm jest zabroniony... jeśli miałoby dojść do poronienia to po jakim czasie?

Doszłoby bardzo szybko do poronienia, jeżeli ciąża rozwija się prawidłowo to nie ma przeciwwskazań, zależy jeszcze jaki orgazm - czy łechtaczkowy czy pochwowy. najlepiej ustalić takie szczegóły z lekarzem prowadzącym ciążę, Nie wiem z jakiego powodu traciła pani poprzednie ciąże