Czy w czasie karmienia piersią można używać samoopalaczy z kwasem dokozaheksaenowym?

Dzień dobry, czy w czasie karmienia piersią można używać samoopalaczy z kwasem dokozaheksaenowym (DHA)? Pamiętam, że gdy czytałam o tym, że będąc w ciąży należy go unikać, bo może wchłaniać się przez skórę i docierać do dziecka. Jaka w takim razie jest różnica karmiąc piersią? Czy nie dociera do pokarmu? Serdecznie pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że może docierać do pokarmu i nie należy go używać.