Czy w takim razie wynik jest wiarygodny?

Proszę o poradę, w 26 tygodniu ciąży wykonałam badanie OGTT 75mg. Wynik na czczo 81. Po godzinie 185 A po 2 godzinach 142. Dodam że dzień wcześniej o 23 zjadłam jabłko i wypilam szklankę soku owocowego. Czy w takim razie wynik jest wiarygodny?

Tak, po tylu godzinach glikemia powinna się unormować. Zaleca się minimum 6 h przed pobraniem a najlepiej 12 h