Czy w takim wypadku udać się do dermatologa?

Witam serdecznie, około 1,5msc temu na czole wyszedł mi guzek, nie wiem czy mogę to tak nazwać. Podłużna, nieduża wypustka głęboko pod skórą, nie przeszkadzało by mi to gdyby nie fakt, że jest to widoczne jako wypustka na środku czoła. Na początku myślałam, ze jest to pryszcz, stosowałam maść ichtiolowa jak i olej rycynowy. Wiec pomyślałam, ze wyszedł mi kaszak albo tluszczak. Ale mama przypomniała mi, ze kilka dni przed tym uderzyłam się w tym miejscu o piecyk, ale tego dnia nie wyszedł mi siniak ani nic. Co to może być? Czy w takim wypadku udać się do dermatologa?

Dzień dobry :) Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza POZ lub dermatologa. On z pewnością ustali odpowiednie leczenie skóry i postawi diagnozę. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.