Czy w tej technologii wykonuje się mosty protetyczne?

witam, czy w technologii CAD/CAM CEREC wykonuje się mosty protetyczne? Jeśli tak, to jaka jest trwałość takiego mostu?

Dzień dobry.

Wykonuje się. Trwałość jest taka sama jak wykonywanych tradycyjnie. Zależy to od zaprojektowania, zdrowia filarów (Pana zębów lub implantów), przestrzegania zaleceń i utrzymywania higieny, oraz regularnych wizyt kontrolnych.

Pozdrawiam!