Czy w tym wypadku będzie możliwe założenie aparatu?

Brak dolnej czwórki, a leczenie ortodontyczne. Mam do usunięcia dolną czwórkę, jednocześnie planuje rozpocząć leczenie ortodontyczne. Dolna dwójka nie mieści się w łuku zębowym. Czy po usunięciu dolnej czwórki będzie możliwe założenie aparatu by dolna dwójka była w swoim miejscu w łuku zębowym?

Przy planowaniu leczenia ortodontycznego najlepiej jest na wstępie odnaleźć przyczyny stłoczeń, potem w odpowiedni sposób zaplanować tryb leczenia - wg zasady: najpierw czynność potem kości a dopiero potem zęby. Bez dokładnej diagnozy bardzo ciężko jest mi się odnieść do tego pytania. Pozdrawiam