Czy tak wygląda leczenie aparatem stałym?

Noszę aparat stały, metalowy. Czy wymiana zamka w 3 miesiącu w jedynce (bez żadnej awarii), aby zmienić jego nachylenie, to normalna część leczenia? Oraz czy zęby również się 'krzywia' podczas leczenia? Nie przestawiają się tak jak od razu powinny?

Tak, wymiana zamka jest często standardową procedurą a w niektórych przypadkach zęby najpierw muszą zostać przemieszczone w innych kierunkach aby docelowo ustawić w prawidłowym zgryzie.