Czy w wieku 56 lat mam jeszcze szansę urodzić zdrowe dziecko?

Witam Mam 56 lat, moj partner ma 61, chcialabym wiedziec gdzie mozna sie udac zeby wykonac niezbedne badania ktore okreslilyby czy jest szansa zajscia w ciaze i urodzenia zdrowego dziecka. I oczywiscie uzyskac pelna informacje na temat potencjalnego ryzyka itp. Jane

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wizytę u ginekologa, który Panią zbada, zleci odpowiednie badania i poinformuje czy jest szansa na zajście w ciąże, a w razie potrzeby skieruje do specjalistycznego ośrodka. Pozdrawiam!