Czy warto usunąć pieprzyk?

Chciałbym się spytać czy warto usunąć ten pieprzyk? Również posiada go mój dziadek oraz wujek. Jeszcze mam jeden większy na szyi akurat taki sam jak od mojej mamy. Czy one są nieszkodliwe i trzeba je usuwać czy lepiej zostawić. Proszę o opinie. Zdjęcie: http://oi61.tinypic.com/242sx0o.jpg

Dokładnie tak, najpierw należy zbadać pieprzyk dermatoskopem. Jeśli pieprzyk umiejscowiony jest w miejscu , które narażone jest na otarcia, ewentualne urazy wtedy należy również z takiego miejsca usunąć pieprzyk.