Czy warto uzupełnić uzębienie koronami?

Witam .Przymierzam się do zrobienia ząbków tzn koron tylko nie wiem co jest dobre , w górnej szczece po prawej stronie mam braki takie jak 3,4,6 natomiast po lewej nie mam 4i6.Bardzo Proszę o porade jakie korony zrobić. Niestety moje braki powstały z mojej głupoty tzn otwierania butelek zębami

Przy takich brakach można uzupełnić ząbki w sposób stały i ruchomy.Najlepszym rozwiązaniem jest bezpośrednia wizyta u lekarza,który dokładnie omówi możliwe rozwiązania.