Czy wieku 19 lat urosną jeszcze piersi?

Witam. Mam takie pytanie. Czy w wieku 19 lat mogą urosnąć mi jeszcze piersi ? Niestety jeśli o to chodzi to mam strasznie małe A, a u mnie w rodzinie raczej wszyscy mają większe. Martwi mnie to trochę i nie czuję się z tym dobrze.
ponad rok temu

Witam serdecznie. Rozmiar biustu w tym wieku zwykle w tym wieku nie ulega już znaczącym zmianom. Jeżeli pozostałe cechy płciowe tj owłosienie łonowe, pachowe itp są w normie stan taki nie jest niepokojący pod względem medycznym.