Czy wirus Zica jest groźny dla ciąży?

Wirus Zica. Wyjeżdżamy z żona do kraju południowej i środkowej Ameryki. Staramy się o dziecko i w biurze podróży poinformowano nas aby zaniechać prób przed wyjazdem i do 6 miesięcy po powrocie. Wiem ze wirus jest groźny dla kobiet już w ciąży. A czy jest konieczna "kwarantanna" po powrocie aż 6 miesięczna. Kontaktowałem się z naszym lekarzem i nie ma on informacji na ten temat. Czy można u Państwa zasięgnąć informacji w tym temacie? Pozdrawiam. Wojtek

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze taka kwarantanna jest konieczna tylko chodzi w grę jak
Długa . Najlepiej zasięgnąć rady lekarza medycyny podróży lub chorób zakaźnych . Sadze ze Ci specjaliści będą mieć największa wiedzę w tym zakresie . Sadze ze pół roku na pewnk