Czy wrażliwość piersi jest objawem ciąży?

Witam mam pytanie... nie stosuje żadnej antykoncepcji a z partnerem uprawiamy stosunek przerywany. Od 2 dni bola mnie piersi i są nabrzmiałe a brodawki i sutki się  powiększyły i są strasznie wrażliwe i do tego mnie bola jajniki. Okres miałam normalny 2 tygodnie temu zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywnie. Przy pierwszym dziecku pamiętam że też miałam takie same objawy i zrobiłam wtedy sobie test i wyszedł mi że nie jestem w ciąży a później okazało się że byłam juz wtedy w 4 tygodniu ciąży. Czy teraz tez to jest możliwe? Bardzo proszę o odpowiedz. Dziękuję

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witaj,

stosunek przerywany nie gwarantuje zabezpieczenia przed poczęciem. W celu dokładnego sprawdzenia czy jesteś w ciąży polecam wykonanie testu beta HCG we krwi- jest to badanie czulsze niż domowy test ciążowy.
Pozdrawiam serdecznie!