Czy wskazana jest wizyta u dermatologa?

Mam 26 lat. Nigdy nie mialam problemow z cerą. Po urodzeniu drugiego dziecka zaczelam stosowac antykoncepcje w postaci pigułek jednoskladnikowych. Po 4 miesiacach postanowilam z nich zrezygnowac bo uznalam ze to nie dla mnie i rozmawialam z ginekologiem o innej formie. Jednak bardzo pogorszyl sie stan mojej skory. Pojawilo sie duzo wypryskow na calej twarzy i szyi. Czy konieczna jest wizyta u dermatologa czy istnieje jakas inna metoda wyleczenia tego?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl