Czy wybielanie zębów niesie za sobą jakieś negatywne skutki zdrowotne?

Wybielanie zębów Czy wybielanie zębów niesie za sobą jakieś negatywne skutki zdrowotne?

Literatura naukowa nie podaje takich oddziaływań. Jeśli nie jest Pan uczulony na którykolwiek składnik materiału do wybielania- przy prawidłowo wykonanym zabiegu nie powinno się nic szkodliwego wydarzyć. Pozdrawiam