Czy wypadanie włosów się zmniejszy po odstawieniu leku?

kobieta lat30.Lecze sie na chad od kilku lat.obecnie przyjmuje aripiprazol30mg rano i olanzapine10mg wieczorem. niestety zaobserwowalam dosc duze wypadanie wlosow po aripiprazolu jako jedyny skutek uboczny tego leku.Bede musiala z niego zrezygnowac? biore od ok 2tyg witaminy na wlosy i zamierzam je kontynuowac. mialam docelowo zostac tylko na ariprazolu natomiast teraz nie wiem czy to bedzie mozliwe. wiem ze gdy lek zostanie odstawiony wypadanie wlosow minie tylko ze zalezaloby mi brac ten lek.

Witam!
W porozumieniu z lekarzem leczącym trzeba dokonać wyboru innego skutecznego leku. One wszystkie mogą mieć jakieś działanie uboczne Aripiprazol jest jednym z najlepszych - ale są też reakcje osobnicze! Na pewno można coś dobrać!
Powodzenia
W. Łuczkowski.