Czy wyrwanie korzeni ma wpływ na wyniki?

Witam mam pytanie choruke z wzjg. Biore asamax500 4 tab. Dzienie . Rsz na jakis czas male ilsoci krwi w stolcu sie pojawiaja ogolnie sie czuje ok. Co ile trzeba wykonac kolanoskopie kontrolnom.drugie pyatnie to.czy wyrywanie korzeni moze miec wplyw na wyniki krwi bo mam badania na proby watrobowe i morfologie to lepiej przed wyrwaniem oddac krew do badania dzieki za odp.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze lepiej przed ponieważ będzie jakieś znieczulenie wiec aby mieć wynik najlepiej przed zabiegiem aby lekarz wiedział jaki jest np poziom płytek krwi itp . Co do kontroli zależy od objawow i rozwoju choroby