Czy wystarczy plaster do łączenia ran?

Dziś miałam ściągnięte szwy po usunięciu tluszczka na boku bliżej nerki. Wszystko było ok tylko kilka godzin po usunięciu zaczęło mnie boleć. Okazało się że rana wewnątrz zagoila się ale warstwa zewnętrzna skury nie. I tu jest pytanie czy mam jutro jechać i męczyć lekarzy żeby mnie znów zszyli czy też wystarczy plaster do łączenia ran i jakiś specyfik? Dodam że zawsze rany u mnie szybko znikały a tu ewidentnie parze się.

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję dezynfekcję rany, zmiany opatrunków i ewentualnie założenie stripów, w razie braku poprawy kontakt z lekarzem.