Czy zabieg powiększania ust można wykonać w trakcie leczenia grzybicy gardła i infekcji w organizmie?

Chciałabym się dowiedzieć czy zabieg powiekszania ust można wykonać w trakcie leczenia grzybicy gardla i infekcji w organizmie podwyzszone crp i obniżonej odpornosci podwyzszone aso ? Dodam że niedawno przeszlam zakażenie paciorkowcem dlatego te podwyzszone wyniki badan , obecnie biore lek Flucofast

Każdy stan zapalny jest przeciwwskazaniem do wszystkich zabiegów medycyny estetycznej. Przed wypełnieniem ust należy wyleczyć infekcje i zgłosić się na zabieg po okresie rekonwalescencji -jej czas omówić z lekarzem prowadzącym,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel