Czy zachowanie mojego syna może niepokoić?

Witam Moj prawie 1,5 roczny syn zaczal sie dziwnie zachowywac. Mianowicie kiedy cos jest nie po jego mysli albo nie pozwalamy mu czegos . Zaczyna plakac i dziwnie sie wyginac do tylu oraz udeza sie lekko glowa o cos. Gdy tylko dostanie co chce cala zlosc mija i odrazu sie usmiecha . Ja wiem ze dzieci sie zloszcza ale jak corka byla mala to tak sie nie zachowywala jak syn. Czy to normalne ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Jest to normalne zachowanie małych dzieci, trzeba mu dużo tlumaczyc żeby tak nie robił i myślę że w końcu się nauczy i przestanie.
Pozdrawiam