Kłamstwa i zdrady w małżeństwie

Juz nie moge normalnie funkcjonowac moj maz mnie zdradzil mimo ze sie wszystko wydalo on na sile chcial byc ze mna wyzwiska awantury mialam doc mialqm przyjaciela on pocieszal mnie i ufalam mu bezgranicznie miedzy nami doszlo do czegos wiecej i on zaczal sie dziwnie zachowywac do tego koj byly wyzwal go :-( ktoregos dnia napisal ze to koniec bo czuje cos wiecej niz przyjazn i lepiej dla nas zebysmy sie nie spotykali i nie pisali nie mam szacunku do siebie czuje sie oszukana zakochalam sie:

Jest Pani w sytuacji, gdy ma Pani dwie niepoukładane relacje, wiele zawiedzionych nadziei i nie do końca Pani wie, czego by chciała, potrzebuje i oczekuje. Być może warto skorzystać z pomocy psychologa? Szczególnie, że cierpi na tym Pani samoocena, poczucie wartości, pewności siebie, bezpieczeństwa.