Czy zalecona dieta jest zdrowa?

Witam. Zamówiłem ostatnio dietę przez internet i chciałbym zapytać, czy te tabletki, które Pan dietetyk mi przepisał są wgl. zdrowe czy nie. Oto lista samych suplementów: 1. KFD Vitapak witaminy - 2 tabletki po śniadaniu lub posiłku przed-treningowym 2. KFD Premium WPC 80 - wg rozpiski diety (jakieś 60-70g) 3. KFD F-Burner - 3 tabletki przed aktywnością fizyczną zarówno siłową jak i aerobową 4. KFD Premium Beta Alanine - 4 gramowe porcje przed treningami siłowymi 5. Activlab ZMA - po 2 kap. przed snem Proszę o odpowiedź :)

Witam serdecznie,
Suplementy diety, które zostały przypisane nie powinny wywierać negatywnego wpływu na ZDROWY organizm, jenak nic nie wiem na temat stanu Pana zdrowia. Ponadto nie znam Pana celu, ale jak można się domyśleć chodzi o budowę masy mięśniowej i spalenie tkanki tłuszczowej i tu zalecałabym skupić się bardziej na diecie i aktywności fizycznej a nie przyjmować takie ilości suplementów. Ogólnie nie jestem zwolenniczką zbyt dużej suplementacji. Przecież nie będzie Pan przyjmował tylu suplementów przec całe życie...

W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk