Czy zamiast Vigantolette mogę przyjmować wit.K2 z wit.D3?

Mam 47 lat, w 2006 roku miałam operację tarczycy po czym zostałam z niedoczynnością przytarczyc. Przyjmowałam Alfadiol 1000 i Calperos magnez . Aktualnie przyjmuję Strong Bones firmy Calivita,który zawiera wapń i magnez. Wapnia zawiera 300 jednostek w kapsułce. Zamiast Alfadiolu przyjmuję Vigantoletten 1000. Czy zamiast Vigantolette mogę przyjmować wit.K2 z wit.D3, które występują w jednej kapsułce razem?

Jeżeli nie ma Pani niedoborów witaminy K to biorąc pod uwagę fakt, iż jest ona składnikiem pokarmowym występującym w wystarczającej ilości w tradycyjnej żywności nie ma wskazań w kierunku jej suplementacji. Preparat zawierający samą witaminę D w połączeniu z wapniem jest zapewne wystarczającym poziomem suplementacji diety.