Czy zamykając jedne naczynka, nie szkodzimy tym obok?

przy laserowym zamykaniu naczynek mam obawy o zdrowe naczynka, które znajdują się blisko tych uszkodzonych, czy głowica lasera, która działa na pewien obszar zamykając te uszkodzone naczynka nie uszkadza tych zdrowych, przecież wiadomo, że nie służy im zmiana temperatury i podrażnienie, obawiam się czy zamykając jedne naczynka nie szkodzimy tym obok i tak w kółko możemy latać na zabiegi

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze naczynka są zamykane tak jak poszerzone to także nieposzerzone jeśli są w obrębie działania lasea