Czy zatrułam się chemikaliami?

Od 4miesiecy kaszle.Stwierdzono u mnie astme.Najpierw mialam bole plecow.pozniej tchawica.stan podgoraczkowy.ktorego nic nie zbilo.kaszel.oslabienie.Pozniej pojawil sie bol z prawej strony zeber.ktlry jest odczuwalny podczas kaszlu .kichnieciu.Do tego problemy z zoladkiem.Lojawil sie tez nalot na jezyku.bialy.siwy.pozniej zolty i brazazowy.Mam tez problemy z krazeniem..zatrzymuje mi sie...skurcze.przyspieszony puls..ponad 100.Mdlosci.Bylu tez wymioty z krwia.Czy to mozliwe by takie objawy mogly pojawic sie po zatruciu chemikaliami....mecze sie lo dzis dzien.A antybiotyki .ktore bralam nie pomogly mi.Wziew tez czasami nie pomaga.Czuje bol lub dusznosci

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana ponowna wizyta u pulmonologa i rozszerzenie diagnostyki. a jakie to były chemikalia? kiedy ? przez jaki okres czasu narażenie?