Czy zdecydować się na leczenie laserowe po stosowaniu Izoteku?

Witam, brałem IZOTEK tylko przez okres ( 2 tygodni ) -28 tabletek i postanowiłem przerwać kurację. Po jakim czasie od tak małej dawki mogę zdecydować się na leczenie laserowe???

Szanowny Panie ,mimo iż kuracja trwała krótko ,sugeruję odczekać 5miesięcy do rozpoczęcia terapii laserem. Pozdrawiam Mariusz Kaczorowski