Czy zmiana tabletek może zaburzyć miesiączkowanie?

Witam, dwa miesiące temu zmieniłam tabletki i do tej pory nie mam miesiączki. W ciąży raczej nie jestem (chociaż zaczynam się bać), ponieważ zabezpieczamy się dodatkowo i nigdy do końca członek nie jest we mnie. Tabletki zaczęłam brać po siedmiodniowej przerwie. Jaki może być powód braku miesiączki. Proszę o pomoc i podniesienie mnie na duchu.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Proponuję, aby swoje obawy skonsultowała Pani z lekarzem ginekologiem. Proszę pamiętać, że tylko podczas bezpośredniego wywiadu i badania jakie może przeprowadzić lekarz, uzyska Pani odpowiedź na swoje pytanie.

Pozdrawiam