Czy zmiana w zębie mogła się zagoić?

HMiałam styczeń/luty robiony ząb kanałowo pod mikroskopem bo okazało się że w przeszłości dentystka źle zrobiła kanały i zrobiła mi się jakaś zmiana przy korzeniu. Ropa wyleciała przy czyszczeniu kanałów. Miałam przyjść na rtg jakoś w lipcu aby zobaczyc czy się zagoiło ale kompletnie o tym zapomniałam i idę właśnie w tym tygodniu. Czy to jest jakiś duży problem że odwlekło się to w czasie pare miesięcy? Nie mam żadnych objawów związanych z tym zębem i zastanawiam się jaka jest szansa że ta zmiana się zagoiła :(
KOBIETA, 25 LAT 6 miesięcy temu

Kość potrzebuje minimum 6 miesięcy aby uległa gojeniu, jeżeli leczenie zostało przeprowadzone poprawnie czas działa tutaj na korzyść, szansa na gojenie jest bardzo duża.