Czy zwiększyć dawkę Izoteku?

witam mam 21lat i waze 82kg i biore izotek od 5 miesiecy teraz zostaly mi z 3-4 miesiace zalezy od dawki teraz biore 80mg i mam pytanie czy jest sens zwiekszac do 90 albo 100mg ? bralem w dawkach 30,40,50,60,80mg i nie wiem czy zwiekszac ? wyprysk ropnych juz nie mam tylko slady czerwone zostaly odrazzu mowie ze czuje sie dobrze nic mnie nie boli tylkko wiadomo usta suche badania robie co 2 miesiace i jest wszystko ok.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierowac się zaleceniami lekarza prowadzącego leczenie