Czybto uczucie pod pachą może mieć związek z nerwicą?

Witam, od dwóch tygodni czuje dziwne uczucie pod prawa pachą, jakby mnie coś ciągnęło, ale nie wyczuwam żadnego zgrubienia. Nic mnie nie boli, nie mam nic spuchnietego po prostu dziwne uczucie. Dodatkowo od kilku dni drży mi prawy mięsień klatki piersiowej i to wiele razy w ciągu dnia. Dosłownie co 10 minut odczuwam kikusekundowe drżenie. Dodam, że mam problemy nerwicowe pod 2 lat. Dostawalem ataków paniki, ale od 1.5 roku umiem z tym żyć i mam tylko lekkie objawy. Czy ta sytuacja z pachą muzę być związana z nerwica? Proszę o pomoc.

Przyczyną może być naciągnięcie mięśnia, jednak z poziomu portalu nie mogę wykluczyć innych przyczyn. Wskazana jest wizyta u lekarza POZ, jeśli nie zauważy nic niepokojącego poprawę może przynieść wizyta u fizjoterapeuty.