Czym jest wydzielina w części rany po wycięciu tarczycy?

3 miesiace po operacji wyciecia czesci tarczycy zaczelo sie zbierac COS w czesci rany Po wycisnieciu rekami jest lepiej Czy to normalny stan wchlaniania sie wewnetrzych szfow? Czy to moze tak samo sie wyleczyc? Ile czasu mozna czekac z taką błachostka do wygojenia?

To bardzo odległy już okres po operacji częściowej resekcji tarczycy, więc taka sytuacja raczej już nie powinna się wydarzyć (wydzielina z blizny pooperacyjnej). Radzę najlepiej jeszcze w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z chirurgiem, który po badaniu określi co może być przyczyną obecnego stanu.