Czym jest zgrubienie pod skórą w okolicy łechatczki?

Witam. Od trzech dni wyczuwam zgrubienie pod skóra w okolicy łechtaczki,po jej lewej stronie. Pojawiła się opuchlizna w tym miejscu i ból. Boli podczas chodzenia czy siadania. Występuje zaczerwienienie i obrzęk,gdy dotykam tego miejsca-również boli,jednak nie widzę "na powierzchni "skory żadnych zmian np. ropnych. Nie jest to również reakcja alergiczna-stosuje nadal te same kosmetyki/proszek do prania/etc. Co może pomoc doraźnie przed wizyta u ginekologa? stosuje Tantum Rosa,ale żadnych efektów.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. a czy jest Pani na coś uczulona? jakiś pokarm? czy jest możliwe ukąszenia przez jakiegoś owada?