Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 2 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Probiotyki - doustnie czy dopochwowo

W jaki sposób przyjmować probiotyki? Doustnie, a może dopochwowo? Obejrzyj nasz film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta na ten temat. O probiotykach mówi prof. Romulad Dębski.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam, Candivac to suplement diety zawierający mikroorganizmy ze szczepów: Candida albicans lysatum cryodesiccatum, Candida crusei lysatum cryodesiccatum, Candida glabrata lysatum cryodesiccatum oraz Propionibacterium acnes lysatum cryodesiccatum. Pomagają w skolonizowaniu organizmu dobrymi bakteriami, by ten w sposób naturalny mógł bronić się przed szkodliwymi drobnoustrojami. Candivac zawiera drożdżaki liofilizowane, więc nieaktywne chorobotwórczo – nie ma możliwości zarażenia się nimi. Zatem może Pani stosować suplement bez obaw. Więcej o florze bakteryjnej może Pani przeczytać tutaj, mam nadzieję, że ten artykuł rozwieje Pani wątpliwości: https://portal.abczdrowie.pl/bakterie-chorobotworcze.
Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy