Czym mogą być spowodowane krwawienia po pettingu?

Witam, chłopak zrobił mi palcówkę, a następnego dnia trochę krwawiłam były to takie plamienia. Poprzednim razem były to brązowe plamienia, zdarza się to prawie po każdym takim zbliżeniu. Może to być spowodowane zbyt silnymi pieszczotami lub brudnymi dłońmi?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Może to być spowodowane urazem mechanicznym (zbyt silne pieszczoty) czy np. stanem zapalnym dróg rodnych i związanym z nim przekrwieniem. W razie wątpliwości proponuję konsultację w poradni ginekologicznej.