6-dniowe opóźnienie okresu, ból podbrzusza i pleców oraz biała wydzielina

Witam Mam taki problem, ze od 6 dni spóźnia mi się okres a poprzednie 2 trwały do 8 dni kiedy przeważnie trwają 5.Towarzyszą mi także niekiedy bóle dolnej części brzucha raz słabe a raz nie do wytrzymania, bóle pleców też na dole oraz strasznie dużo białej i przeźroczystej wydzieliny. Oczywiście sypiam z chłopakiem regularnie z zabezpieczeniem jednak przy pieszczotach zdarza się, że nasze narządy się dotykają. Czy to znaczy, że jestem w ciąży? Nie mam żadnych innych jej objawów typu senność.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Jeżeli ma Pani wątpliwości to proponuję wykonać test ciążowy. Jego wynik będzie już wiarygodny. Objawy mogą również sugerować rozpoznanie infekcji dróg rodnych. Proponuję rozważyć konsultację w poradni ginekologicznej.