Zapytaj lekarza

7 4 2 , 7 2 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czym może być taka "kulka" na skórze penisa?

Dzień dobry! Mam 21 lat. Od jakiegoś miesiąca, może trochę dłużej, mam na skórze penisa dziwną kulkę (jest ona jakby pod skóra - pomiędzy skórą a członkiem). Mam wrażenie, że ostatnio zaczęła rosnąć i staje się bardziej czerwona. Nie boli mnie to, krew też się nie sączy. Bardzo mnie to niepokoi, mam nadzieje że jakaś maść czy tabletki wystarczą? Załączam zdjęcie: http://img24.imageshack.us/i/11523921.jpg/ Bardzo liczę na pomoc. Pozdrawiam

21 LAT ponad rok temu

Profilaktyka grzybicy

Grzybica to powszechna choroba. Atakuje różne części ciała. Jak można jej zapobiec? Na ten temat wypowiada się ekspert - lek. medycyny estetycznej Agnieszka Bańka-Wrona.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witamy!

Opisane dolegliwości, a także zmiana na załączonym zdjęciu mogą sugerować stan zapalny mieszka włosowego lub zaskórnik. Jakość zdjęcia niestety jest dosyć niska przez co trudno powiedzieć cokolwiek więcej.

Na pewno ustalenie dokładnej przyczyny będzie możliwe po ocenie dermatologicznej. Wówczas także będzie możliwe wdrożenie odpowiedniego leczenia.

Miejscowy stan zapalny związany ze zmianą powinien ustąpić w ciągu kilku dni. Jeśli jednak stan zapalny utrzymuje się już ok miesiąca to wskazana jest konsultacja dermatologiczna.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy